Вересень 2012

23  серпня 2012 року                                                                            № 259

Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського

призначення (невитребувані земельні частки (паї))

ТОВ «Сервіс»-ГУВ в межах Красноліської сільської  ради

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Сервіс»-ГУВ про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 5 шт. загальною площею 33,52 га в межах Красноліської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 13 від 10.08.2012), керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 та п.17 розділу  Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі», Порядком реєстрації договорів оренди земельної частки (пай), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.01.2000 №119:

1. Надати в оренду ТОВ «Сервіс»-ГУВ невитребувані земельні частки (паї) кількістю 5 шт. загальною площею 33,52 га за №№ 6, 7, 196, 198, 199 відповідно до схеми поділу земель колективної власності КСП «Красноліське» с. Красноліси, вартістю 757836,90 гривень на території Красноліської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі 4% від їх загальної вартості, що складає 30313,48 грн (тридцять тисяч триста тринадцять гривень 48 коп.), яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця на розрахунковий рахунок Красноліської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

3. В разі, коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Красноліській сільській раді.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                          М.Д.Горбалінський