Головна Новини Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Березень 2020

Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Друк

12 березня 2020 року під головуванням голови Сквирської райдержадміністрації   О. Славінської та за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н. Рогози,  заступника Сквирського міського голови С. Палієнка, секретаря Сквирської міської ради В. Бондар, директора КП «Сквир-водоканал» Ю. Шварцбурда, начальника КП «Сквирське комунальне господарство» О. Скарбовійчука, членів комісії було проведено спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення  заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засіданні були розглянуті питання:

1. Про стан погашення заборгованості  із заробітної плати на комунальному підприємстві КП «Сквирське комунальне господарство».

2. Про стан погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску фізичними особами – підприємцями та юридичними особами району.

3. Про дотримання законодавства з оплати праці на підприємствах, в установах, організаціях району за інформацією Сквирської ДПІ Білоцерківського управління ГУ ДФС в Київській області, а саме щодо страхувальників, які нараховували зарплату найманим працівникам, нижче законодавчо встановленого рівня 4173 за ІІІ квартал 2019 року .

За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.