Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 серпень № 254 17 серпня 2012 року " Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в районі, заходи щодо посилення боротьби з корупцією та контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів"

Вересень 2012

17  серпня 2012 року                                                                                   № 254

Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в районі,

заходи щодо посилення боротьби з корупцією

та контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів

Відповідно до Закону  України „Про місцеві державні  адміністрації”, Бюджетного кодексу України, розпорядження  Кабінету Міністрів України від 19.01.2011 № 148-р „Питання зміцнення фінансово – бюджетної дисципліни”, за результатами розгляду на  колегії райдержадміністрації від 30.07.2012, інформації сектору інспектування в Сквирському районі Білоцерківської  ОДФІ „Про стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, установах, організаціях Сквирського району у І півріччі 2012 року” та з метою неухильного дотримання  фінансової дисципліни при використанні бюджетних коштів, державного та комунального майна в районі :

1.  Рекомендувати головному лікарю Сквирської центральної районної лікарні                вжити дієвих заходів щодо відшкодування виявлених порушень за результатами ревізії фінансово-господарської діяльності за період з 01.01.2009 по 01.05.2012 років, проведеної сектором  інспектування в Сквирському районі протягом  ІІ кварталу 2012 року, про що інформувати сектор інспектування в  Сквирському районі Білоцерківської об’єднаної державної фінансової інспекції до 20.08.2012.

2. Встановити, що підставою для розгляду питання про відповідність займаній посаді керівників структурних  підрозділів райдержадміністрації, головних розпорядників коштів є недотримання ними фінансового та бюджетного законодавства, а також незабезпечення виконання  в установлені строки законних  вимог органів державної фінансової інспекції.

3. Сектору інспектування в Сквирському районі Білоцерківської об’єднаної державної фінансової інспекції забезпечити постійне інформування Сквирської райдержадміністрації про результати ревізій підприємств, установ та організацій, що фінансуються з районного та місцевих бюджетів Сквирського району.

4. Контроль за  виконанням розпорядженням  залишаю за собою.

Голова  адміністрації                                                            М.Д.Горбалінський