Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 серпень № 262 27 серпня 2012 року " Про організацію та проведення в районі диспансеризації юнаків 1996 – 1998 років народження "

Вересень 2012

27 серпня 2012 року                                                                                  № 262

Про організацію та проведення в районі

диспансеризації юнаків 1996 – 1998 років народження

Відповідно до п.9.ст.13, ст.27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про загальний військовий обов’язок та військову службу» та з метою ранньої діагностики хворих серед юнаків допризовного віку і їх оздоровлення:

1.Провести з 15.10.2012  згідно з графіком, що додається, диспансеризацію юнаків у приміщенні призовного пункту Сквирського райвійськкомату.

2.Районному військовому комісару Волинцю Ю.П. забезпечити підготовку приміщення призовного пункту  до проведення диспансеризації.

3. Головному лікарю Сквирської центральної районної лікарні Ковальчуку В.М.:

3.1. Забезпечити до 24.09.2012  лікарів медичним обладнанням;

3.2. Затвердити графік лабораторного обстеження та диспансерного огляду юнаків;

3.3. В період з 24.09.2012 по 26.10.2012  організувати згідно з додатком необхідне лабораторне електрокардіографічне та флюорографічне обстеження юнаків                 1996–1998 року  народження;

3.4. Сформувати для проведення диспансерного огляду юнаків бригаду лікарів у складі: терапевт, хірург, окуліст, ЛОР, невропатолог, психіатр, стоматолог та необхідну кількість медсестер;

3.5. Провести інструктивно - методичне заняття з лікарями, які входять до складу бригади з проведення диспансерного огляду;

3.6. Зобов”язати медпрацівників навчальних закладів міста і ФАПів району супроводжувати юнаків на обстеження та огляд;

3.7. В термін до 15.12.2012  інформувати районну державну адміністрацію про результати диспансеризації.

4. Начальнику районного відділу освіти райдержадміністрації, директорам загальноосвітніх навчальних закладів району, ВПУ-29, керівникам підприємств, установ, організацій, КП “Сквирське комунальне господарство”, головам міського та сільських виконкомів:

4.1.До 24.09.2012 подати в підлітковий кабінет Сквирської центральної районної лікарні списки юнаків 1996 – 1998 року народження (окремо по роках), які проживають на території Сквирського району, навчаються в загальноосвітніх закладах району або працюють в установі, організації, на підприємстві відповідно до форми;

№ п\п

Прізвище, ім”я, по батькові

Рік   народження

Адреса проживання

Місце навчання

4.2. Звільнити від занять та роботи юнаків, які підлягають диспансеризації, у дні, встановлені для обстеження та медичного огляду згідно з додатком;

4.3.Юнаків, які проживають у сільській місцевості, забезпечити транспортом для організованої доставки на лабораторне обстеження та медичний огляд.

5. Відповідальність за явку на лабораторне обстеження та медичний огляд покласти на голів міського та сільських виконкомів, на директорів загальноосвітніх шкіл, ВПУ-29, керівників підприємств, установ, організацій.

6. Начальнику фінансового управління районної державної адміністрації Ульяновій М.В. для забезпечення заходів щодо організації та проведення диспансеризації юнаків профінансувати Сквирську центральну районну лікарню у сумі 300 (триста) гривень для виготовлення бланків документів, придбання канцелярських приладів, господарського майна та забезпечення роботи медичної комісії.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації .Левчука О.В.

Голова адміністрації                                                       М.Д.Горбалінський