Головна Новини Коронавірус: що відомо на 23 березня

Березень 2020

Коронавірус: що відомо на 23 березня Друк

В Україні і світі триває боротьба з пандемією коронавірусу. Кожну добу починають хворіти десятки тисяч людей. Загальна кількість інфікованих перевищила 300 тисяч чоловік.

Держави одна за одною запроваджують обмеження, щоб зупинити поширення COVID-19. В Україні як і раніше діють обмежувальні заходи: авіаційне і залізничне сполучення призупинено, також припинилися міжміські та закордонні автобусні перевезення.

Важливо знати:

В Україні виявили 73 випадки зараження коронавірусом, більша половина з них – у столиці; У Києві  найбільше інфікованих  – 29 осіб.

Троє українців, інфікованих COVID-19, загинули, тоді як один – повністю одужав;

• Ще троє громадян України загинули від коронавірусу за кордоном;
  • У Києві та восьми областях оголошена надзвичайна ситуація.

18 березня 2020 року на комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сквирської районної державної адміністрації було оголошено про введення надзвичайної ситуації регіонального рівня у Сквирському районі.

Рішенням комісії з ТЕБ та НС від 22 березня посилено заходи біобезпеки, а саме:

-         заборонено роботу ринків та об’єктів торгівлі, розташованих на їх територіях,

-         визначено наявність споживачів у торгівельному приміщенні в кількості не більше 1 особа на 10 м квадратних з обов’язковим проведенням заходів щодо дотримання санітарних норм,

-         заборонено користування дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах,  та на прибудинкових територіях,

-         органи місцевого самоврядування зобов’язано проводити заходи дезінфекції житлових багатоквартирних будинків та місць громадського користування,

-         організовано проведення роботи щодо вчасного виявлення, обстеження та ізоляції осіб, які перебували в контакті з хворими, у яких лабораторно підтверджено випадок захворювання на COVID-19.

Згідно з інформацією, яку надав під час брифінгу 23 березня 2020 року тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, останнім часом до України з-за кордону прибуло понад 60 тисяч наших земляків, в тому числі і з країн, де вирує пандемія коронавірусу.

Важливо – дотримуватися режиму самоізоляції. ГРОМАДСЬКИЙ ОБОВЯЗОК УСІХ, ХТО ПРИБУВ – НЕ ВИХОДИТИ З ДОМУ УПРОДОВЖ 14 ДНІВ.

Актуально – користуватися масками індивідуального захисту та часто мити руки, застосовувати антисептик.

У випадку, якщо відчуття ознак захворювання – негайно зв’язуйтеся з сімейним лікарем.

Оксана СЛАВІНСЬКА, голова Сквирської районної державної адміністрації.