Головна Новини Засідання робочої групи з питань здійснення контролю за дотриманням правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, у закладах торгівельного та побутового обслуговування

Березень 2020

Засідання робочої групи з питань здійснення контролю за дотриманням правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, у закладах торгівельного та побутового обслуговування Друк

24 березня 2020 року під керівництвом першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації  О. Центило-Гіптенко та за участю начальника відділу архітектури, містобудування та інфраструктури Сквирської районної державної адміністрації Л. Гаман-Корнелюк, начальника відділу з питань житлово-комунального господарства, енергетики, охорони довкілля та цивільного захисту Сквирської районної державної адміністрації М. Ворушила, головного спеціаліста з питань оборонної та режимно-секретної роботи, протидії та запобігання корупції апарату Сквирської районної державної адміністрації І. Носанчука, начальника відділу з питань підприємництва, містобудування та землекористування Сквирської міської ради Н. Іващенко, провідного фахівця відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління у Сквирському районі Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області А. Іщука, заступника начальника сектору превенції Сквирського відділу поліції ГУ ДСНС у Київській області М. Ліщука відбулось засідання робочої групи з питань здійснення контролю за дотриманням правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням у закладах торговельного та побутового обслуговування на якому було розглянуто та обговорено:

- про затвердження рекомендацій для продуктових магазинів на період протиепідемічних обмежень;

- про затвердження графіка перевірок  здійснення контролю за дотриманням правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, у закладах торговельного та побутового обслуговування Сквирського району.

За підсумками засідання було прийнято відповідні рішення.