Головна Новини Повідомлення органів влади Обмежено проведення богослужінь

Березень 2020

Обмежено проведення богослужінь Друк

Відповідно п.5 Рішення з окремих питань (п.8) витягу з протоколу № 8 засідання Кабінету Міністрів України від 18 березня 2020 стосовно обмеження проведення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій у культових будівлях, інших місцях богослужінь або релігійних зібрань, місць паломництва, а також перебування громадян у таких будівлях і місцях проведення таких дій за технічної можливості з використанням електронних засобів комунікації. Відповідно до статті 325 Кримінального кодексу України про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням, передбачено, що за порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань, карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяці, або обмеженням волі на строк до трьох років. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.