Головна Новини Про організацію роботи, спрямованої на запобігання поширенню на території Сквирського району коронавірусу COVID-19

Березень 2020

Про організацію роботи, спрямованої на запобігання поширенню на території Сквирського району коронавірусу COVID-19 Друк

Ситуація станом на 25 березня

На виконання рішення комісії Сквирської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 березня 2020 року у Сквирському районі суттєво посилено заходи біобезпеки. А саме:
заборонено прийом громадян - для тих, хто має потребу - звертайтеся за тел.: 04568 5-13-05.
Скасовано пасажирські перевезення - вирішено питання підвезення на роботу медичних працівників, інших служб життєзабезпечення, забезпечено підвезення потребуючих гемодіалізу.

Заборонено користуватися дитячими та спортивними майданчиками у парках, скверах та на прибудинкових територіях.
Заборонено роздрібну торгівлю промисловими товарами, закрито ринки.
Працюють продуктові магазини, пошта, аптеки, лікарні.
У продуктових магазинах ВСІ МАЮТЬ БУТИ В МАСКАХ, не більше 1 покупця на 10 метрів квадратних, має бути дотримано графік вологого прибирання з дезрозчином, графік провітрювання.
Працює робоча група з питань здійснення контролю за дотриманням правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, у закладах торговельного та побутового обслуговування. За станом на 25 березня, проведено інформаційно-розяснювальну роботу у 20 торгових точках.

Проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота державною службою з надзвичайних ситуацій.
Працівники комунальних служб почали обробляти дезречовиною під'їзди  житлових будинків.
Виділено кошти з районного бюджету і закуплено новий апарат штучної вентиляції легень.

У нас СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИЙ БІЗНЕС.

Ще один апарат ШВЛ купили підприємці - Сквирщини.

За кошти підприємців закуплено марлю. Захисні маски 6-8 шарів шиють благодійно дві швейні фабрики Сквири – Сквирська філія корпорації Елтекс та ТОВ Сквиратекс, приватні підприємці, працівники культури, долучилися вчителі. З 23 березня маски безкоштовно отримали працівники поліції, ДСНС, хлібозаводу, соціальні працівники, вихованці та працівники дитячих будинків, продавці продуктових магазинів, військовослужбовці ООС, зв’язківці. Всі, хто на посту у цей нелегкий час! Всього виготовлено 1722 захисні маски, розподілено 1478.
ТОВ Сквирський КХП сьогодні сформував і благодійно передав 371 продуктовий набір для одиноких людей похилого віку.

Тих, хто прибув з-за кордону – дотримуйтеся режиму самоізоляції вдома протягом двох тижнів!

Робимо, що можемо і будемо робити далі! Ми працюємо - ви залишайтеся вдома!
З повагою - голова райдержадміністрації Оксана Славінська.