Головна Новини Інформує Сквирська районна державна адміністрація

Березень 2020

Інформує Сквирська районна державна адміністрація Друк

На виконання протокольних доручень засідань постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій надаємо інформацію станом на 16:00 31.03.2020 року:

Сквирська міська рада

Комунальними службами та залученою технікою волонтера Андрія Станіщука проведено санітарну обробку дезінфікуючим розчином вулиць, тротуарів та  під’їздів багатоквартирних житлових будинків, зупинок громадського транспорту  по вулицях Київська, Незалежності та Соборна, парк на пл. Героїв Небесної Сотні та парк по вул. Богачевського.

Сквирське районне управління  Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

Проведена роз’яснювальна робота з операторами ринку, охоплено 59 осіб, проведено 23 бесід, направлено 23 інформаційних листів суб’єктам господарювання.

Фахівці управління беруть участь в роботі двох робочих груп по дотриманню обмежувальних заходів в магазинах торгівлі харчовими продуктами, лікувальними засобами в с. Руда, с. Шамраївка, м. Сквира. Завершена перевірка по забезпеченню населення сіл Буки та Чубинці централізованим та децентралізованим водопостачанням.

Розпочаті перевірки водопроводів с. Шамраївка, с. Руда, згідно з графіком.

КНП СРР «Сквирський  РЦПМСД»

В районі - випадків на коронавірус не виявлено.

Засобами медичного призначення  забезпечені частково:

-         захисного одягу -  отримано 10 протиепідемічних костюмів;

-         засобів захисту органів дихання – отримано 470 марлевих масок, 50 експрес-тестів.

31 березня 2020 року  Київською облдержадміністрацією надано:

-         10 комбінезонів захисних;

-         50 масок конусних;

-         1000 пар рукавичок нестерильних, нітрилових, латексних.

КНП СРР «Сквирська районна лікарня»

Хворих на короновірусну інфекцію не виявлено.

Експрес-тестів отримано в кількості 50 шт.

Захисним одягом частково забезпечені:

- комплекти протичумні – 30 шт.;

- халати-накидки одноразові – 50 шт.;

- халати протичумні – 20 шт.;

- бахіли – 3000 шт.;

- рукавички з подовженим манжетом – 300 пар;

- окуляри – 10 шт.

31.03.2020  року у КОДА отримано нестерильних рукавиць – 2,5 тис. пар; нітрилових рукавиць 550 пар; термометрів – 10; конусних масок – 50; халатів захисних – 10; миючі засоби.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Територіальний  центр та відділення стаціонарного догляду забезпечені дезінфікуючими  засобами, засобами індивідуального захисту ( масками); в приміщення територіального центру  проводиться  вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих  засобів не менше трьох разів; соціальні робітники забезпечені гумовими рукавичками та марлевими пов’язками.

Мережа продуктових магазинів АТБ вийшла з ініціативою надання благодійних продуктових наборів громадянам похилого віку, одиноким, які потребують стороннього догляду, особам з інвалідністю, віком понад 80 років. Управління соціального захисту населення готує списки, згідно з інформацією керівників міської, сільських рад.

Сквирський відділ поліції ГУ НП у Київській області

З початку заходів перевірено усього 25 об’єктів, з них:

-         закладів громадського харчування (кафе, ресторани, їдальні) – 9;

-         автовокзалів – 2;

-         ринків – 2;

-         інших місць масового перебування людей – 12.

Здійснено перевірки 6 зупинок громадського транспорту та 2 транспортних засобів.

Сквирський районний сектор ГУ ДСНС України у Київській області

31.03.2020 залучено службовий оперативно-рятувальний автомобіль 7-ДПРЧ м.Сквира із гучномовними пристроями  в межах міста Сквира (вул. Соборна,  вул. Шолом Алейхема, вул. Київська - відповідно з графіком) для доведення до населення повідомлення із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу.

Станом на 31 березня 2020 року виготовлено 2745 марлевих масок багаторазового використання та роздано 2129 штук.

Масками забезпечені працівники поліції, ДСНС, продуктових магазинів, вихованці дитячих будинків, РЦСССДМ, соціальні служби, Сквирська організація ветеранів війни і праці, працівники зв’язку, РВК, РЦПМСД, особи з інвалідністю, КП «Благоустрій».

Щира подяка членам ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини» та «Надійний тил», які організовували доставку марлі, збір коштів на її придбання.

Велике спасибі благодійникам - приватним підприємцям, які фінансово підтримали акцію.

Сердечна вдячність усім,  хто шив маски безкоштовно.

Ми працюємо – Ви залишаєтесь вдома!