Головна Новини Привітання голови адміністрації Оксани Славінської з 24-ю річницею Конституції України та Днем молоді

Червень 2020

Привітання голови адміністрації Оксани Славінської з 24-ю річницею Конституції України та Днем молоді Друк

Шановні жителі Сквирського району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня молоді та Дня Конституції України!

Ці свята ми традиційно відзначаємо в один день. Це пов'язано не тільки з тим, що дві дати стоять поруч, а й з тим, що за духом своїм свята дуже близькі між собою.

Вітаючи із визначними святами, бажаю вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.

Нехай в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.

І нехай любов до України об’єднує українську молодь у щирих прагненнях.

Щиро бажаю всім вам щасливої долі, міцного здоров'я, злагоди і пам'ятати, що від вас залежить завтрашній день - майбутнє всієї України!

Зі святами вас!

Голова райдержадміністрації                                                                                             Оксана Славінська