Головна Новини Інформація про роботу робочої групи з питань здійснення контрою за дотримання правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням від 26.06.2020 року

Червень 2020

Інформація про роботу робочої групи з питань здійснення контрою за дотримання правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням від 26.06.2020 року Друк

Робоча група в складі: представників Сквирської районної державної адміністрації, Сквирського ВП ГУНП в Київській області провели обстеження автоперевізників в Сквирському районі («Центуріон+» , «Деліжанс»), щодо дотримання протиепідемічних вимог, встановлених постановами головного державного санітарного лікаря України, рішенням постійної комісії райдержадміністрації з питань ТЕБ та НС (протокол від 25.05.2020 року № 19) при перевезенні пасажирів автомобільним транспортом.

При обстежені встановлено: в цілому автоперевізником «Центуріон+»   забезпечено дотримання протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів.

Рекомендації робочої групи: Автоперевізнику «Деліжанс» - проводити температурний скринінг пасажирам при посадці в транспортний засіб. На вхідних дверях кожного транспортного засобу (автобусах) розмістити оголошення: «Вхід тільки в масках». Дотримуватись маскового режиму при перевезенні пасажирів.

Перший заступник

голови адміністрації                                                                                                        Олеся Центило-Гіптенко