Головна Новини Урочисте відкриття спортивного майданчика з тренажерним обладнанням
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2020
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          

Урочисте відкриття спортивного майданчика з тренажерним обладнанням Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

На Сквирщині, в селі Шамраївка, діти та дорослі віднині матимуть додаткові можливості постійно займатися спортом і зміцнювати своє здоров’я. Адже саме тут, на території опорної школи Шамраївського навчально- виховного  комплексу   «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний  навчальний заклад» зведено спортивний  майданчик з тренажерним  обладнанням,  побудований за Київською обласною програмою розвитку  фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на  2017 – 2020  роки на суму 323 533, 50 грн. Будівництво площадки під майданчик  фінансувалось  за кошти районного бюджету та футбольне поле із штучним покриттям за кошти  місцевого (сільського бюджету). Вартість проекту 1 млн. 496 тис. грн. (З них освоєно 1млн 300 тис.)

На урочистості на честь відкриття спортивних майданчиків завітали депутат Київської обласної ради Леонід Петрович Глиняний, голова Сквирської районної державної адміністрації Оксана Вікторівна Славінська, Шамраївський сільський голова Валентина Петрівна Левіцька, директор ТОВ «Шамраївський цукор»  Андрій Олександрович Дворцов, директор ТДВ       «Шамраївський цукровий завод»  Сергій Михайлович  Драчинський, звичайно, школярі та мешканці села, для яких власне і відкрилися нові стадіони.

Дуже приємно відзначати, що тільки спільними зусиллями ми крок за кроком можемо розбудовувати  нашу спортивну інфраструктуру в Київській області. І велика дяка кожному, хто долучився до цієї події. Адже найголовніше, що наші діти матимуть змогу підвищувати  рівень здоров’я та займатися фізичною культурою і спортом на Київщині та зокрема тут, в Шамраївці.

Після вітальних слів настав час випробувати спортивний майданчик у дії. І право першого удару надали Леоніду Глиняному та голові села.

Переглядів: 114
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack