Головна Новини Інформує Сквирська районна державна адміністрація

Червень 2020

Інформує Сквирська районна державна адміністрація Друк

На виконання протокольних доручень засідань постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій надаємо інформацію, згідно звітів керівників відповідних підприємств, установ та організацій, станом на 16:00 26.06.2020 року:

Сквирське районне управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

Посадовими особами Сквирського районного управління забезпечено здійснення моніторингу дотримання протиепідемічних заходів та посилення державного нагляду (контролю), а саме, перевірено 6 суб`єктів господарювання, з них виявлені порушення правил щодо карантину – 6, зокрема:

у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами – 3(магазин «Продукти» ФОП Вигівська О.С. м. Сквира, магазин «Продукти» ФОП Маркович Г.І. с. Шамраївка, магазин «Продукти» ФОП Чала Л.В. с. Шамраївка) виявлені порушення -3 ;

закладів громадського харчування – 3(кафе «Оксонія» м. Сквира ФОП Вигівська О.С.), кафе «Раставиця» ФОП Чала Л.В. с. Шамраївка, кафе «Чумацький шлях» ФОП Говорун О.Б. с. Шамраївка)

виявлені порушення -3;

Основні види порушень правил карантину наступні:

1. В кафе «Оксонія» м. Сквира ФОП Вигівська О.С. не дотримуються вимоги, затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 № 32:
  • перед початком роботи не проводиться температурний скринінг усім працівникам;
  • відсутній контейнер для централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту та паперових серветок;
  • недостатнє інформування клієнтів щодо встановлених обмежень та умов обслуговування в закладі.
  1. В кафе «Раставиця» ФОП Чала Л.В. с. Шамраївка не отримуються вимоги, затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 № 32:
  • перед початком роботи не проводиться температурний скринінг усім працівникам;
  • відсутнє маркування для дотримання дистанції між клієнтами(не менше 1,5 метри);
    • відсутнє меню для безконтактного ознайомлення;
    • відсутнє інформування клієнтів щодо встановлених обмежень та умов обслуговування в закладі;

3.В кафе «Чумацький шлях» ФОП Говорун О.Б. с. Шамраївка не дотримуються вимоги, затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 № 32:

• перед початком роботи не проводиться температурний скринінг усім працівникам;
  1. В магазині «Продукти» ФОП Вигівська О.С. м. Сквира не дотримуються вимоги, затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 17:
  1. В магазині «Продукти» ФОП Маркович Г.І. с. Шамраївка не дотримуються вимоги, затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 17:

-   не дотримуються вимог щодо кількості відвідувачів – не більше

одного на 10 кв. метрів площі зали;

відсутній контейнер для централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту та паперових серветок.

Сквирський відділ поліції ГУ НП у Київській області

З початку заходів перевірено 14 об’єктів, з них:

-         закладів громадського харчування (кафе, ресторани, їдальні) – 4;

-         автовокзали – 2;

-         ринків – 1;

-         інших місць масового перебування людей – 7.

Здійснено перевірки 3 зупинок громадського транспорту та 5 транспортних засоби. Проведено 6 бесід профілактичного характеру.

Зберігайте пильність! Залишайтеся вдома, наскільки можливо. На вулиці зберігайте дистанцію 1,5 м. Регулярно мийте руки. Всім – 36,6!