Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 грудень №430 21 грудня 2012 року " Про дозвіл на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь ФГ «Анона» в межах Рудянської сільської ради Сквирського району "

Січень 2013

21 грудня 2012 року                                                                                   №430

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою,

що забезпечує еколого – економічне

обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

ФГ «Анона» в межах Рудянської

сільської ради Сквирського району

Розглянувши клопотання голови ФГ «Анона» Ткачука С.Л. про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, керуючись ст.ст. 17, 25, ч.1 ст.81, 116, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законом України “Про землеустрій”, постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2011 №1134  «Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь»:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь ФГ «Анона» (с.Шамраївка) площею 767,0857 га на території Рудянської сільської ради Сквирського району Київської області.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. ФГ «Анона» виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                       М.Д. Горбалінський