Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Лютий №44 05 лютого 2013 року " Про проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Сквирської райдержадміністрації покладених на них обов΄язків і завдань за 2012 рік"

Березень 2013

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

05  лютого   2013 року                                                                                       №44

Про проведення щорічної оцінки

виконання державними службовцями

апарату, управлінь, відділів та інших структурних

підрозділів Сквирської райдержадміністрації

покладених на них обов΄язків і завдань за 2012 рік

Відповідно до Законів України “Про державну службу”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2000 № 1922 “Про затвердження Положення про проведення атестації державних службовців”, наказу Головного управління державної служби України від 31.10.2003 № 122 “Про затвердження загального порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань”, розпоряджень голови Київської облдержадміністрації від 11.02.2004 № 59 “Про затвердження Порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату, головних управлінь, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації покладених на них обов΄язків і завдань”, від 31.01.2013 № 38 “Про проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату, головних управлінь, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації покладених на них обов΄язків і завдань за 2012 рік”, відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 19.01.2012 № 28 “Про затвердження Порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Сквирської районної державної адміністрації покладених на них обов΄язків і завдань” та з метою контролю за проходженням державної служби і професійними досягненнями державних службовців:

1. Провести у лютому 2013 року щорічну оцінку виконання державними службовцями апарату, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації покладених на них обов΄язків і завдань за 2012 рік.

2. Затвердити план заходів щодо проведення в  лютому 2013 року щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації покладених на них обов΄язків і завдань за 2012 рік (додається).

3. Керівникам управлінь райдержадміністрації Ульяновій М.В., Димань О.А., Рибаку В.П. забезпечити своєчасне і належне проведення аналогічної роботи відповідно до чинного законодавства:

3.1.У десятиденний термін видати накази про проведення щорічної оцінки у                  2013 році.

3.2. Про підсумки проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями управлінь покладених на них обов’язків і завдань за 2012 рік проінформувати відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації до 01 березня 2013 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови   райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                            О.В.Левчук