Березень 2013

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14 лютого  2013 року                                                                                    № 48

Про схвалення проекту Програми соціально-економічного

та культурного розвитку Сквирського району на 2013 рік

Відповідно до Законів України "Про державне прогнозування та розроб­лення програм економічного і соціального розвитку України", "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621 "Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту держав­ного бюджету", завдань Програми економічних реформ на     2010–2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, на виконання розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 26.12.2012 № 568 „Про схвалення проекту Програми соціально-економічного  та культурного розвитку Київської області на 2013 рік”:

1. Схвалити проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сквирського району на 2013 рік  (далі – Програма), що додається.

2. Начальнику управління економіки  райдержадміністрації Лупул С.П. у встановленому порядку організувати подання райдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Сквирській районній раді.

3. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади в районі, районним організаціям та установам взяти участь у розгляді відповідних розділів вказаного проекту Програми на засіданнях профільних комісій Сквирської районної ради.

4. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади в районі, районним організаціям та установам, міськсільвиконкомам після затвердження у встановленому порядку Програми забезпечити безумовне її виконання.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступ­ників голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                               О.В.Левчук