Березень 2013

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15 лютого 2013 року                                                                                          № 51

Про затвердження нового складу комісії для

встановлення стажу державної служби працівникам

Сквирської районної державної адміністрації

Відповідно до п.9 ст.39, ст.41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про державну службу” та у  зв’язку з кадровими змінами:

1. Затвердити новий склад комісії для встановлення стажу державної служби працівникам Сквирської районної державної адміністрації:

Левчук Олександр Васильович – перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії;

Салтанюк Віктор Леонідович – керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови комісії;

Кульбабенко Лариса Миколаївна – головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, секретар комісії.

Члени комісії:

Ходаківська Ірина Олександрівна – начальник - головний бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації ;

Сікорський Микола Леонідович  – начальник юридичного відділу,  зв’язків з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації;

Сердюк Іван Петрович – начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 12.01.2012 № 10 “Про затвердження нового складу комісії для встановлення стажу державної служби працівникам Сквирської районної державної адміністрації”.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                 О.В.Левчук