Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Лютий №57 22 лютого 2013 року " Про затвердження нового складу комісії з питань захисту прав дитини Сквирської райдержадміністрації "

Березень 2013

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

22 лютого 2013 року                                                                                                   №57

Про затвердження нового складу комісії

з питань захисту прав дитини

Сквирської райдержадміністрації

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування” та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 „Питання діяльності органів опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини”:

1. Затвердити новий склад комісії з питань захисту прав дитини Сквирської райдержадміністрації:

Губський

Віктор Григорович

- голова райдержадміністрації, голова комісії;

Левчук

Олександр Васильович

- перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови комісії;

Гончарук

Валентина Олексіївна

- головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї, секретар комісії;

Члени комісії:

Ульянова

Марія Василівна

- начальник фінансового управління райдержадміністрації;

Поліщук

Сергій Володимирович

- начальник служби у справах дітей райдержадміністрації;

Заболотний

Олександр Вікторович

- начальник відділу освіти райдержадміністрації;

Гальчинський

Анатолій Ігорович

- директор Сквирського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;

Димань

Олена Антонівна

– начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;

Немов

Сергій Петрович

- старший оперуповноважений ГКМСД Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області( за згодою);

Савченко

Марина Анатоліївна

- завідувач Сквирської районної державної нотаріальної контори( за згодою);

Кривуша

Світлана Григорівна

- директор Сквирського районного центру зайнятості                      (за згодою);

Нашиба

Яна Георгіївна

- начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану громадян Сквирського районного управління юстиції                       (за згодою).

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 23.10.2012 №340 «Про затвердження нового складу комісії з питань захисту прав дитини».

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                         В.Г. Губський