Серпень 2011

м. Сквира

від 09 лютого 2011 року                                                                        № 73

Про надання в оренду земельної ділянки

сільськогосподарського призначення ФГ “Рибак“

для ведення фермерського господарства

в межах Оріховецької сільської ради

Розглянувши клопотання голови фермерського господарства “Рибак“ про надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 17,0491га для ведення фермерського господарства за рахунок земельної ділянки із земель запасу Оріховецької сільської ради, що раніше відводилася в користування ФГ “Рибак“ за проектом відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур,  бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об'єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 8 від 11.01.2011) та керуючись ст. ст. 17, 31, 93, 124, п. 12 розділу X «Перехідних положень» Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України “Про оренду землі“:

1. Надати в оренду фермерському господарству “Рибак“ земельну ділянку сільськогосподарського призначення, кадастровий № 3224085200:04:006:0003 площею 17,0491га, з них ріллі-17,0491га, для ведення фермерського господарства із земель запасу Оріховецької сільської ради терміном на 10 років.

2. Встановити річну орендну плату в розмірі 5% від нормативної грошової оцінки  земельної ділянки (нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 17,0491 га становить 283855,71 грн.), що складає 14192,79 грн. ( чотирнадцять тисяч сто дев’яносто дві гривні  79 коп) на рік, яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом                   30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного місяця, на розрахунковий рахунок Оріховецької сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

3. Голові фермерського господарства “Рибак“ укласти договір оренди земельної ділянки відповідно до Типового договору оренди землі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2004 № 220, та зареєструвати його відповідно до вимог чинного законодавства. Передбачити в договорі оренди пункт стосовно перегляду розміру орендної плати впродовж всього терміну оренди у встановленому законодавством порядку.

4. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

- використовувати земельну ділянку лише за цільовим призначенням;

- дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

5. Передача об'єкта оренди орендарю здійснюється орендодавцем у строки та на умовах, що визначені у договорі оренди, за актом приймання-передачі.

6. В разі передачі земельної ділянки або її частини у власність громадян і отримання ними державних актів на право власності на земельні ділянки до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

7. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Голова адміністрації                                                                            М.Д.Горбалінський

Переглядів: 2068