Головна Громадянське суспільство Громадська рада протоколи засідань громадської ради Протоколи засідань громадської ради

Квітень 2013

Протоколи засідань громадської ради Друк

П Р О Т О К О Л

засідання Громадської ради при Сквирській адміністрації

07.02.2017                                                                        м.Сквира

Головуюча – голова Громадської ради Бондарчук К.Ф.

Присутні 20 членів ради

Запрошені голова райдержадміністрації В.В.Галюк, голова райради В.В.Гриша, секретар міської ради В.О.Бондар.

1. Виконання Програми соціально-економічного розвитку району у 2016 році.

Доповідач: начальник управління економіки РДА Олександр Петрович Пилюта

Вирішили Звіт про виконання Програми взяти до уваги.

1. Основні напрямки соціально-економічного розвитку району у 2017 році.

Доповідач: начальник управління економіки РДА Олександр Петрович Пилюта

Обговорення: голова ГО «Горіхівництво Сквирщини» Б.Б. Кухар цікавився терміном «інвестиції» та питанням розвитку горіхівництва в районі. Керівник благодійного фонду «Екобіосистем» - «Асоціація горіхівництва Сквирщини» О.Б. Орел озвучив питання виділення земельних ділянок під вирощування горіхів. Голова ГО «Спілка учасників АТО Сквирщини» О.О.  Редюк дізнавалась, де можна детальніше ознайомитись із підсумками соціально – економічного розвитку району. Представник ГО «Союз. Чорнобиль. Україна» І.В. Недашківський запитував про благоустрій вулиць міста та їх освітлення. Голова районної ради об’єднаних освітянських профспілок О.А. Нагула звернув увагу на питання соціального захисту технічного персоналу, який працює в галузях освіти, культури і медицини, а також наголосив на необхідності заключення угод на місцях. Олексій Андрійович високо оцінив Програму «Власний дім». Голова районної організації ветеранів війни,праці та ЗС М.І Шевчук схвально відгукнувся про глибокий аналіз побудови доповіді О.П. Пилюти та підкреслив важливість створення умов для зростання виробництва у Сквирському районі. Голова районної ради В.В. Гриша виокремив ряд питань житлового будівництва та залучення іноземних інвестицій. Василь Васильович висловив впевненість у стабільному розвитку району у 2017 році.

Вирішили Схвалити основні напрямки соціально-економічного розвитку району у 2017 році

1. Різне

О.О. Редюк внесла пропозицію запросити на наступне засідання Громадської ради начальника Сквирського відділу поліції для інформування щодо розслідування індиценту, який відбувся 25 грудня 2016 року у м. Сквира по вул. Липовецькій. Окрім цього, О.О. Редюк запропонувала розглянути питання відносно збільшення повноважень Громадської ради задля ефективнішої роботи цього органу

Секретар ради                                                        В.Л.Лозинський