Головна Райдержадміністрація Звернення громадян Доступ до публічної інформації

Серпень 2004
            1

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Віктор Янукович поставив завдання забезпечити доступ громадян до публічної інформації відповідно до вимог цього закону. Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні  суб’єктів владних повноважень.

Перелік інформації, що підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Сквирської райдержадміністрації.

Надання публічної інформації Сквирською райдержадміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит згідно порядку складання та подання запитів на інформацію в усній, письмовій або іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою).

Для оформлення інформаційного запиту

письмово: 09000, м.Сквира, вул.Богачевського, 28 (другий поверх кабінет №2)

Форма для подання інформаційного запиту у письмовому виді (зразок)

тел.: 04568-5-48-33, 04568-5-13-05

Завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків зі ЗМІ: Лозинський Віталій Леонідович

Звіт про роботу відділу забезпечення доступу до публічної інформації Сквирської районної державної адміністрації по виконанню запитів на публічну інформацію за лютий 2017 року

публічної інформації, що

надійшли до Сквирської

протягом місяця

публічної інформації, на які

надано відповідь протягом

місяця

публічної інформації, що

перебувають на опрацюванні

5

0

Всього до Сквирської районної державної адміністрації надійшло 7 інформаційних запитів. На 7 запитів надано відповідь у встановлений законом термін.