Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Травень №248 01 серпня 2013 року " Про організацію та проведення в районі чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – листопаді 2013 року "
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2013
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

01  серпня 2013 року                                                                  №248

 

Про організацію та проведення в районі чергового призову громадян України

на строкову військову службу у

жовтні – листопаді 2013 року

 

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про військовий обов’язок і військову службу”, на виконання Указу Президента України від 09.11.2012 № 635 „Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців в                     2013 році”, постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 р. №352 „Про затвердження положення про підготовку та проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”:

 

1. Утворити районну призовну комісію в Сквирському районному військовому комісаріаті для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – листопаді 2013 року у складі згідно з додатком 1.

 

2. Засідання призовної комісії провести згідно з графіком роботи призовної комісії Сквирського районного військового комісаріату на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – листопаді 2013 року (згідно з додатком 2), а в разі необхідності, в інші дні, за рішенням голови комісії.

 

3. Головному лікарю Сквирської центральної районної лікарні Ковальчуку В.М.:

3.1. На базі Сквирської центральної районної лікарні організувати проходження призовниками лабораторних досліджень згідно з графіком проведення лабораторних досліджень при Сквирській центральній районній лікарні (клінічних аналізів крові, сечі, флюорографії органів грудної клітини, електрокардіограми серця) на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – листопаді 2013 року (згідно з додатком 3).

3.2. До 12 серпня 2013 року подати до райвійськкомату списки осіб, які перебувають на обліку з приводу трахоми, туберкульозу, нервово-психічних, шкіряно-венеричних та інфекційних захворювань, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів і суглобів, а також виписки з історії хвороб, дані лікарського обстеження та диспансерного нагляду, які характеризують стан здоров’я громадян.

3.3. До 12 серпня 2013 року подати до райвійськкомату перелік лікувально – профілактичних закладів, які виділяються для лікування і медичного огляду призовників.

3.4. Для медичного огляду призовників, які підлягають призову, створити медичну комісію Сквирського районного військового комісаріату для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – листопаді 2013 року у складі (згідно з додатком 4).

3.5. Медичний огляд призовників провести на призовному пункті райвійськкомату згідно з графіком проведення медичних оглядів призовників при Сквирському районному військовому комісаріаті на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – листопаді 2013 року (згідно з додатком 3), а в разі необхідності, в інші дні, за рішенням голови комісії.

3.6. Для забезпечення роботи медичної комісії виділити в її розпорядження необхідну кількість медичних сестер.

3.7. До 12 серпня 2013 року укомплектувати приміщення призовного пункту райвійськкомату інструментарієм, медичним і господарським майном, необхідним для медичного огляду призовників під час призову.

3.8. Забезпечити повне і якісне обстеження стану здоров’я та лікування призовників у визначені призовною комісією строки, для чого виділити в лікарні необхідну кількість ліжко-місць. Взяти під особистий контроль якість оформлення актів обстеження.

3.9. Організувати і забезпечити огляд лікарем-дерматологом всіх категорій призовників, які направляються на обласний збірний пункт в дні відправок, згідно з графіком (графік буде доведено додатково після формування команд).

 

4. Головам виконавчих комітетів сільських рад, керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, в яких проживають, працюють або навчаються призовники, які підлягають черговому призову:

4.1. Забезпечити своєчасне оповіщення та прибуття призовників на призовний пункт у строки, визначені райвійськкоматом та виділяти для їх доставки транспорт;

4.2. Взяти під особистий контроль оформлення призовникам об’єктивних характеристик;

4.3. Організувати і провести урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України.

 

5. Керівникам підприємств, установ та організацій різних форм власності, зазначених у графіку забезпечення автотранспортом для організованого проведення призову і доставки призовників на обласний збірний пункт підприємствами та організаціями Сквирського району на період підготовки і проведення призову восени 2013 року (згідно з додатком 5), для забезпечення виконання заходів, пов’язаних з проведенням призову, а також організованого і своєчасного перевезення призовників на обласний збірний пункт в м. Київ, за заявками райвійськкомату виділяти заправлений автотранспорт (вид транспорту та час подання до райвійськкомату буде вказано додатково за 4 – 5 днів).

 

6. Голові районного суду Машкіній В.В., в строк до 12 серпня 2013 року, подати до райвійськкомату списки призовників, кримінальні справи яких розглядаються судом, а також вироки стосовно призовників, що набрали законної сили.

 

7. Начальнику Сквирського РВ ГУ МВС України в Київській області полковнику міліції  Вовку Ю.Л..:

7.1. В строк до 12 серпня 2013 року подати до райвійськкомату списки призовників, які перебувають на обліку в РВ ГУ МВС України, а також списки призовників щодо яких ведеться дізнання або попереднє (досудове) слідство.

7.2. В установленому Законом порядку своєчасно і оперативно проводити розшук, затримання та доставку в райвійськкомат осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

7.3. До 12 серпня 2013 року подати до райвійськкомату відомості про випадки виявлення громадян призовного віку, які не перебувають, але повинні перебувати на військовому обліку, а також відомості про осіб, які отримали громадянство України і повинні бути поставлені на військовий облік.

7.4. Для забезпечення належного порядку на призовному пункті в дні роботи призовної комісії, в дні відправок призовників до лав Збройних Сил, виділяти, за заявками райвійськкомату, наряд міліції.

 

8. Начальнику районного вузла зв’язку Підгорній Л.Л. забезпечити своєчасну доставку повісток призовникам, які підлягають призову на строкову військову службу, за місцем проживання.

 

9. Районному військовому комісару Волинцю Ю.П.:

9.1. Розробити план проведення призову громадян району на строкову військову службу.

9.2. 14 серпня 2013 року провести одноденні інструктивно-методичні збори з членами призовної комісії з питань проведення чергового призову.

9.3. 15 серпня 2013 року провести одноденні інструктивно-методичні збори з лікарями-спеціалістами з питань проведення чергового призову.

9.4. 16 серпня 2013 року провести інструктивно-методичні заняття з технічними працівниками і особовим складом військового комісаріату, секретарями сільських рад, начальниками відділів кадрів підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, з питань організованого проведення в районі чергового призову.

9.5. Забезпечити виконання необхідних заходів для організованого проведення в районі чергового призову громадян на строкову військову службу.

9.6. Сприяти проведенню районних урочистих проводів призовників до лав Збройних Сил України.

 

10. Районній газеті “Вісник Сквирщини” та  радіостудії “Шанс”:

10.1. Постійно висвітлювати хід проведення чергового призову громадян району на строкову військову службу та прийняття на військову службу за контрактом.

10.2. Започатковувати постійну рубрику Захисник Вітчизни.

 

11. З метою забезпечення якісного комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань молодим поповненням створити нештатну групу професійно-психологічного відбору призовної молоді у складі: Максимець Людмили Анатоліївни, головного спеціаліста Сквирського районного військового комісаріату – начальника групи, членів групи: Мусульової Олесі Ренатівни, психолога районного відділу освіти райдержадміністрації, Авраменка Віктора Олександровича, лікаря-психіатра Сквирської центральної районної лікарні. Роботу групи організувати в період з 19 серпня по                           29 листопада 2013 року, а в разі необхідності, в інші дні, за рішенням голови призовної комісії. На період роботи групи звільнити її членів від основної роботи із збереженням місця роботи, займаної посади та середньомісячної заробітної плати.

 

12. Районній призовній комісії, при виявленні під час призову громадян 1996 року народження та старших, які з різних причин не приписані до призовної дільниці, приписати їх згідно з вимогами діючого законодавства.

 

13. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Нечипоренка І.В.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                  І.В.Нечипоренко

 

 

 

 

 Переглядів: 1397
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack