Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Травень №292 19 серпня 2013 року " Про надання дозволу на переведення студентки державного навчального закладу “Сквирське професійне училище“ неповнолітньої Ящук Аліни Олегівни, 26.10.1995 року народження до комунального закладу Київської обласної ради «"

Вересень 2013

19 серпня 2013 року                                                                        №292

Про надання дозволу на переведення студентки

державного навчального закладу

“Сквирське професійне училище

неповнолітньої Ящук Аліни Олегівни,

26.10.1995 року народження

до комунального закладу Київської обласної ради

«Таращанський навчально-реабілітаційний центр»

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту”, ст.71 Житлового кодексу УРСР, Цивільного кодексу України, Сімейного кодексу України, постанови Кабінету міністрів України від 24.09.2008 №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», розглянувши клопотання директора державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище» про переведення студентки, дитини, позбавленої батьківського піклування, неповнолітньої Ящук Аліни Олегівни, 26.10.1995 року народження, для подальшого навчання до комунального закладу Київської обласної ради «Таращанський навчально-реабілітаційний центр», врахувавши витяг з протоколу комісії з питань захисту прав райдержадміністрації від 26.06.2013 року:

1. Надати дозвіл на переведення студентки державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище», дитини, позбавленої батьківського піклування, неповнолітньої Ящук Аліни Олегівни, 26.10.1995 року народження, для подальшого навчання до комунального закладу Київської обласної ради «Таращанський навчально-реабілітаційний центр».

2. Службі у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації підготувати документи, необхідні для переведення дитини, позбавленої батьківського піклування Ящук Аліни Олегівни, 26.10.1995 року народження, для подальшого навчання до комунального закладу Київської обласної ради «Таращанський навчально-реабілітаційний центр».

3. Адміністрації державного навчального закладу «Сквирське вище професійне училище» забезпечити перевезення та влаштування неповнолітньої Ящук Аліни Олегівни, 02.03.2006 року народження, до комунального закладу Київської обласної ради «Таращанський навчально-реабілітаційний центр».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації С.П. Риченко.

Голова адміністрації                                                           В.Г. Губський