Головна Новини Урочистості до Дня бібліотек

Вересень 2013

У приміщенні районного Будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня бібліотек, в яких брали участь заступник голови райдержадміністрації С.П. Риченко, помічник-консультант депутата Київської облради, депутат районної ради К.Ф. Бондарчук, заслужений вчитель України В.І. Цимбалюк, керівник літературного клубу «Сузір`я», член національної спілки журналістів України Л.М. Левчук та працівники бібліотечної сфери району.

Заступник голови райдержадміністрації С.П. Риченко привітала присутніх з професійним святом, підкреслюючи важливість їх праці в розвитку  людини, як особистості та суспільства в цілому.

Кращих бібліотекарів Сквирщини було нагороджено Грамотами райдержадміністрації та профспілки працівників культури у 7 номінаціях, з врученням цінних подарунків і квітів.

Працівники бібліотек радо вітали виступ колективу «Мажор» (художній керівник: І.В. Гибилинда).