Головна Новини Нарада щодо розвитку національного усиновлення та сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківськогопіклування, профілактики соціального сирітства

Вересень 2013

У залі засідань райдержадміністрації під головуванням очільника району В.Г. Губського відбулась нарада, темою якої була "Реалізація в регіонах завдань Глави держави щодо розвитку національного усиновлення та сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківськогопіклування, профілактики соціального сирітства».

Голова райдержадміністрації В.Г. Губський наголосив на необхідності приділення значної уваги питанню профілактики сирітства, тобто реалізовувати проактивну соціальну політику направлену на вчасне надання якісних соціальних послуг сім’ям в складних життєвих обставинах для попередження вилучення дитини з сім'ї, збереження цілісності родини. Право дитини на сім’ю гарантоване Конституцією України, Конвенцією ООН про права дитини, Сімейним кодексом України, Законом України «Про охорону дитинства», Законом України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» тощо.