Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Липень №216 25 липня 2013 року " Про розподіл обов’язків між головою, заступниками голови Сквирської районної державної адміністрації "

Жовтень 2013

25 липня  2013 року                                                                         №216

Про розподіл обов’язків між головою,

заступниками голови Сквирської районної

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Розподілити обов’язки між головою, заступниками голови Сквирської районної державної адміністрації згідно з додатком 1.

2. Установити, що доручення та вказівки заступників голови райдержадміністрації, видані в межах їх компетентності, є обов’язковими для виконання управліннями, відділами іншими структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами центральних органів виконавчої влади в районі, районними установами та організаціями, виконавчими комітетами Сквирської міської та сільських рад.

3. Установити, що у разі відсутності голови райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації або наявності відповідної вакансії, здійснення їх обов’язків забезпечується посадовими особами згідно з додатком 2.

4. Заступникам голови Сквирської районної державної адміністрації у місячний термін внести голові райдержадміністрації на розгляд пропозиції щодо змін у складі консультативних, дорадчих органів, комісій згідно з новим розподілом обов’язків.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 23.04.2013 №118 «Про розподіл обов’язків між головою, заступниками голови Сквирської районної державної адміністрації».

Голова адміністрації                                                             В.Г.Губський