Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Липень № 217 25 липня 2013 року " Про розроблення детального плану території земельної ділянки загальною площею 38,0000 га, розташованої в адміністративних межах Тхорівської сільської ради Сквирського району "

Жовтень 2013

25 липня 2013 року                                                                        № 217

Про розроблення детального плану

території земельної ділянки загальною площею 38,0000 га,

розташованої в адміністративних межах

Тхорівської  сільської ради Сквирського району

Відповідно до ст.ст. 13, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,                   ст..ст. 8, 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної  діяльності»,  наказу Головного управління Держземагентства у Київській області від 11.07.2013 «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою» та розглянувши звернення                       ТОВ «ТИТАН ЕНЕРГО 2» щодо розробки детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в адміністративних межах Тхорівської сільської ради Сквирського району Київської області, враховуючи погодження Тхорівської сільської ради:

1. Розробити детальний план території земельної ділянки загальною площею              38,0000 га із числа земель державної власності  сільськогосподарського призначення та прилеглих земель, розташованих в адміністративних межах Тхорівської сільської ради (за межами населеного пункту), для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (далі – детальний план території).

2. Звернутися до Київської обласної державної адміністрації щодо визначення державних інтересів для їх врахування під час розроблення детального плану території.

3. Фінансування робіт по розробленню детального плану території земельної ділянки здійснити за рахунок коштів інвестора ТОВ «ТИТАН ЕНЕРГО 2» відповідно до його заяви.

4. Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації організувати розроблення детального плану території, проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів та подання на розгляд архітектурно-містобудівній раді при департаменті містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації.

5. Оприлюднити розпорядження шляхом  його опублікування в засобах масової інформації, а також розміщення на офіційному веб-сайті  адміністрації у двотижневий строк з дня прийняття цього розпорядження.

6. Після розробки, узгодження та громадського обговорення подати детальний план території на затвердження Сквирській районній державній адміністрації.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                              В.Г. Губський