Жовтень 2013

31 липня 2013 року                                                                          №242

Про спеціальну комісію Сквирської

районної державної адміністрації  із

запобігання різкому зростанню безробіття

під час масового вивільнення працівників

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2013 №305 «Про  затвердження  Порядку утворення спеціальних комісій для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників» :

1. Утворити спеціальну  комісію Сквирської райдержадміністрації  із запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників (далі – спеціальна комісія) у складі  згідно додатком.

2. Затвердити положення про спеціальну комісію Сквирської райдержадміністрації  із запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників, що додається.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  Риченко С.П.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                         І.В.Нечипоренко