Жовтень 2013

08 липня 2013 року                                                                                   №195

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Тимошенку Григорію Івановичу

в адміністративних межах

Самгородоцької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр.Тимошенка Григорія Івановича - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) серія КВ №016651, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Самгородоцьке» та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Тимошенку Григорію Івановичу на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради за №142 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Самгородоцьке».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Тимошенку Григорію Івановичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                                                         В.Г.Губський