Жовтень 2013

08 липня 2013 року                                                                      № 197

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Кабачок Олені Вікторівні

в адміністративних межах  Антонівської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр. Кабачок Олени Вікторівни - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Антонівської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) серія КВ №0180158 відповідно до свідоцтва про право на спадщину за законом від 26.04.2013 року, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Антонів» серія КВ, реєстраційний №19 від 23.11.1995 та керуючись                п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Кабачок Олені Вікторівні на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Антонівської сільської ради за №279 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Антонів».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Кабачок Олені Вікторівні виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                            В.Г.Губський