Жовтень 2013

08 липня 2013 року                                                                                                 №198

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Малецькому Олексію Анатолійовичу

в адміністративних межах  Домантівської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр. Малецького Олексія Анатолійовича - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Домантівської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) серія КВ № 0053049, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Україна» серія КВ, реєстраційний №27                             від 12.12.1995 та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Малецькому Олексію Анатолійовичу на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Домантівської сільської ради за №286 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Україна».

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Малецькому Олексію Анатолійовичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                               В.Г.Губський