Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Липень №201 16 липня 2013 року " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Удод Надії Петрівні в адміністративних межах Буківської "

Жовтень 2013

16 липня 2013 року                                                                            №201

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельних  ділянок  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Удод Надії Петрівні

в адміністративних межах  Буківської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр. Удод Надії Петрівни - власника земельних часток (паїв) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Буківської сільської ради взамін сертифікатів на право на земельну частку (пай) серія КВ № 0081500, КВ № 0081708, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Буківське» серія КВ, реєстраційний №16 від 14.11.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Удод Надії Петрівні на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Буківської сільської ради за № 95, 302 відповідно до схеми поділу земель колективної власності КСП «Буківське».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Удод Надії Петрівні виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                              В.Г.Губський