Жовтень 2013

16 липня 2013 року                                                                            №202

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Грисюку Юрію Петровичу

в адміністративних межах  Малолисовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр. Грисюка Юрія Петровича - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) відповідно до рішення Сквирського районного суду від 21.11.2011 року справа №2-683/2011р., враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Світанок» серія КВ, реєстраційний № 12                       від 17.10.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Грисюку Юрію Петровичу на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради за №136 відповідно до схеми поділу земель колективної власності КСП «Світанок».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Грисюку Юрію Петровичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                             В.Г.Губський