Жовтень 2013

16 липня 2013 року                                                                                                      №204

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Хлістун Надії Федорівні та Харченку Петру Федоровичу

в адміністративних межах  Красноліської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр.Хлістун Надії Федорівни та Харченка Петра Федоровича -власників земельних часток (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок в рівних частках кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  в адміністративних межах Красноліської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) , відповідно до рішення Сквирського районного суду від 28.05.2013 року справа                               № 376/1023/13-ц 2/376/436/2013, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Красноліське» серія КВ, реєстраційний №17 від 14.11.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр.Хлістун Надії Федорівні  та Харченку Петру Федоровичу ( на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок в рівних частках кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Красноліської сільської ради за № 7 відповідно до схеми поділу земель колективної власності КСП «Красноліське».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Хлістун Надії Федорівні та Харченку Петру Федоровичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                                В.Г.Губський