Жовтень 2013

16 липня 2013 року                                                                           №205

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Хом’яку Володимиру Михайловичу

в адміністративних межах  Кам’яногребельської   ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр. Бондаренко Світлани Михайлівни за довіреністю в інтересах Хом’яка Володимира Михайловича - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кам’яногребельської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) серія , враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Перше Травня» серія КВ, реєстраційний №   11 від 17.10.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Хом’яку Володимиру Михайловичу на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кам’яногребельської сільської ради за №10 відповідно до схеми поділу земель колективної власності КСП «Перше Травня».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Хом’яку Володимиру Михайловичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                              В.Г.Губський