Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Липень №208 16 липня 2013 року "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Медвідь Тамарі Степанівні та Єрмоленко Антоніні Степанівні "
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2013
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Медвідь Тамарі Степанівні та Єрмоленко Антоніні Степанівні

в адміністративних межах Шамраївської сільської ради

Сквирського району Київської області

 

Розглянувши заяву  гр. Медвідь Тамари Степанівни та Єрмоленко Антоніни Степанівни - власників земельних часток (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок в рівних частках кожній для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  в адміністративних межах Шамраївської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) , відповідно до рішення Сквирського районного суду від 22.07.2011 року справа  № 2-497/2011р., враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Раставиця» серія КВ, реєстраційний №08 від 12.10.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

1. Надати дозвіл гр. Медвідь Тамарі Степанівні та Єрмоленко Антоніні Степанівні ( на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок в рівних частках кожній для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шамраївської сільської ради за № 99 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Раставиця».

 

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

 

3. Гр. Медвідь Тамарі Степанівні та Єрмоленко Антоніні Степанівні виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

 

Голова адміністрації                                                                   В.Г.Губський

Переглядів: 1135
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack