Жовтень 2013

25 липня 2013 року                                                                             №221

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Миколайчуку Василю Григоровичу

в адміністративних межах  Шапіївської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр. Климчук Людмили Василівни (за довіреністю) в інтересах Миколайчука Василя Григоровича - власника земельної частки (паю) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шапіївської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) , враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Зоря» серія КВ, реєстраційний № 05 від 05.09.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр Миколайчуку Василю Григоровичу на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шапіївської сільської ради за №114 згідно схеми поділу земель колективної власності КСП «Зоря».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Миколайчуку Василю Григоровичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                               В.Г.Губський