Жовтень 2013

25 липня 2013 року                                                                                          №222

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Борисенко Галині Іванівні

в адміністративних межах  Домантівської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр. Борисенко Галини Іванівни - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Домантівської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) , враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Україна» серія КВ, реєстраційний №27 від 12.12.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Борисенко Галині Іванівні на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Домантівської сільської ради за № 628 згідно із  схемою поділу земель колективної власності                           КСП «Україна».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Борисенко Галині Іванівні виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                                В.Г.Губський