Жовтень 2013

25 липня 2013 року                                                                           №223

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Лісовому Олексію Олексійовичу

в адміністративних межах  Чубинецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр.Лісового Олексія Олексійовича - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Чубинецької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) , враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Хлібороб» серія КВ, реєстраційний № 13 від 30.10.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр Лісовому Олексію Олексійовичу на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Чубинецької сільської ради за №181 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Хлібороб».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Лісовому Олексію Олексійовичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                              В.Г.Губський