Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Липень №225 26 липня 2013 року "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кухар Володимиру Миколайовичу в адміністративних межах "

Жовтень 2013

26  липня 2013 року                                                                             №225

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Кухар Володимиру Миколайовичу

в адміністративних межах  Оріховецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр. Кухар Володимира Миколайовича - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  в адміністративних межах Оріховецької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) , враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Оріховецьке» серія КВ, реєстраційний №25 від 06.12.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Кухар Володимиру Миколайовичу на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Оріховецької сільської ради за № 335 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Оріховецьке».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Кухар Володимиру Миколайовичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                              В.Г.Губський