Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Липень №228 26 липня 2013 року "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Новіцькій Ірині Адамівні в адміністративних межах "

Жовтень 2013

26 липня 2013 року                                                                            №228

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельних ділянок  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Новіцькій Ірині Адамівні

в адміністративних межах  Оріховецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр. Новіцької Ірини Адамівни-власника земельних часток (паїв) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  в адміністративних межах Оріховецької сільської ради взамін сертифікатів на право на земельну частку (пай) серія КВ № 018854, КВ № 016421,  враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Оріховецьке» серія КВ, реєстраційний №25 від 06.12.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Новіцькій Ірині Адамівні  на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Оріховецької сільської ради за № 6, 241 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Оріховецьке».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Новіцькій Ірині Адамівні виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                             В.Г.Губський