Жовтень 2013

26 липня 2013 року                                                                            №231

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Куцому Сергію Васильовичу

в адміністративних межах  Каленнівської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр. Куцого Сергія Васильовича - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Каленнівської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Каленнівське» серія КВ, реєстраційний № 18 від 22.11.1995  та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Куцому Сергію Васильовичу на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Каленнівської сільської ради за №3 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Каленнівське».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Куцому Сергію Васильовичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова  адміністрації                                                               В.Г.Губський