Жовтень 2013

26 липня 2013 року                                                                             №232

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Трегубу Петру Васильовичу

в адміністративних межах  Каленнівської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр. Трегуба Петра Васильовича - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Каленнівської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай), враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Каленнівське» серія КВ, реєстраційний № 18 від 22.11.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Трегубу Петру Васильовичу на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Каленнівської сільської ради за №103 згідно із схемою поділу земель колективної власності                              КСП «Каленнівське».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Трегубу Петру Васильовичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                                 В.Г.Губський