Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Липень №233 26 липня 2013 року " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кушніру Юрію Володимировичу в адміністративних межах "

Жовтень 2013

26 липня 2013 року                                                                            №233

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Кушніру Юрію Володимировичу

в адміністративних межах  Пустоварівської сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр. Кушніра Юрія Володимировича - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  в адміністративних межах Пустоварівської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) , враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Колос» серія КВ, реєстраційний №20 від 23.11.1995  та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Кушніру Юрію Володимировичу  на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Пустоварівської сільської ради за № 828 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Колос».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Кушніру Юрію Володимировичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                             В.Г.Губський