Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Липень №235 26 липня 2013 року " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Могилко Василю Олександровичу в адміністративних межах"

Жовтень 2013

26 липня 2013 року                                                                           №235

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельних ділянок  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Могилко Василю Олександровичу

в адміністративних межах  Великополовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр Могилко Василя Олександровича - власника земельних часток (паїв) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради взамін сертифікатів на право на земельну частку (пай) , враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Гігант» серія КВ, реєстраційний №21                         від 28.11.1995 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Могилко Василю Олександровичу  на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради за № 946,947 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Гігант».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Могилко Василю Олександровичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                             В.Г.Губський