Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2013 Липень №236 26 липня 2013 року " Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Корж Валерію Павловичу в адміністративних межах "

Жовтень 2013

26 липня 2013 року                                                                            №236

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр. Корж Валерію Павловичу

в адміністративних межах  Великополовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр. Корж Валерія Павловича - власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради взамін сертифікатів на право на земельну частку (пай) , відповідно до рішення Сквирського районного суду справа № 1022/2927/2012р. 2/1022/903/2012р., враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Гігант» серія КВ, реєстраційний №21 від 28.11.1995 та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Корж Валерію Павловичу на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради за № 352 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Гігант».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр.  Корж Валерію Павловичу виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                               В.Г.Губський