Жовтень 2013

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26 липня 2013 року                                                                       №237

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення  у  власність

земельної  ділянки  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

гр.Коноплій Лідії Трохимівні

в адміністративних межах  Самгородоцької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву  гр. Коноплій Лідії Трохимівни -власника земельної частки (пай) про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) ,  враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Самгородоцьке» серія КВ, реєстраційний №02 від 05.07.1995  та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Коноплій Лідії Трохимівні на розробку  проекту  землеустрою   щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Самгородоцької сільської ради за №795 згідно із схемою поділу земель колективної власності КСП «Самгородоцьке».

2. Розробку проекту  землеустрою розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Коноплій Лідії Трохимівні виготовити проект землеустрою та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                            В.Г.Губський