Головна Центр надання адміністративних послуг

Жовтень 2013

Центр надання адміністративних послуг – постійно діючий робочий орган, утворений з метою забезпечення надання адміністративних послуг при Сквирській районній державній адміністрації, який забезпечує надання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам через адміністратора шляхом взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Основні принципи роботи:

• Орієнтація на суб'єкта звернення.

• Відкритість, прозорість та зрозумілість процедур.

• Запобігання корупційних дій, ліквідація посередницьких послуг;

• Забезпечення вільного доступу суб'єктів звернення до інформації про стан розгляду звернень.

• Оперативність у вирішенні питань.

• Забезпечення рівності прав всіх суб'єктів звернення.

Основні завдання центру:

1. Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.

2. Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.

3. Забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

4. Прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання.

5. Видача або забезпечення направлення через засоби поштового зв’язку суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення щодо можливості отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг.

6. Організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг.

7. Здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень.

Графік прийому суб'єктів звернень

Місце знаходження Центру надання адміністративних послуг

Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг

Інформаційні картки Центру надання адміністративних послуг