Головна Новини Профілактичні заходи ВДАІ на території Сквирського району
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2013
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

З метою посилення контролю за безпекою дорожньогоруху на вулично-дорожній мережі, зниженням рівня аварійності, недопущення загибелі і травмування учасників дорожнього руху, (у тому числі дітей - пішоходів) особливо у темну пору доби на території Сквирського району проводяться профілактичні заходи з навчання дітей безпечному поводженню на вулично – дорожній мережі. Основною метою даних заходів є профілактична робота з такою категорією учасників дорожнього руху, як пішоходи. Під час проведення даного заходу буде  приділятись значна увага до аварійно-небезпечних ділянок вулиць, з урахуванням місць дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів.

ВДАІ Сквирського РВ спільно з органами влади, місцевого самоврядування, освітянами та іншими зацікавленими установами щоденно працює над вдосконаленням стану дорожньої мережі, освітленням на дорогах, проводить заходи з правової освіти населення, особливо серед дітей.

Також звертаємося до всіх учасників дорожнього руху  з проханням неухильно дотримуватись Правил дорожньогоруху, толерантності, ввічливості та поваги один до одного. Не забувайте, безпека руху багато в чому залежить від взаєморозуміння і культури поведінки на дорогах.

 

Інспектор ВДАІ Сквирського РВ капітан міліції Тропотяга Олександр Вікторович

Переглядів: 656
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack