Головна Новини Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району

Жовтень 2013

У залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада голови райдержадміністрації В.Г. Губського з керівниками сільськогосподарських підприємств району. У заході брали участь заступник голови райдержадміністрації О.М. Гарбуз, начальник управління агропромислового розвитку РДА В.П. Рибак, начальник управління ветеринарної медицини В.І. Римаренко, начальник відділу держземагенства у Сквирському районі О.А. Баканова та представники ЗМІ.

Розглянуті питання щодо завершення збирання технічних і зернових культур, посіву озимих зернових культур, виробництво тваринницької продукції, зокрема, м`яса, молока, яєць.

Особлива увага була акцентована на виконання виробничих програм підприємств по посіву озимої пшениці, розрахунку підприємств за оренду земельних паїв та нарощуванню поголів’я великої рогатої худоби, свиней, завершенню підготовки тваринницьких ферм до роботи в зимово-стійловий період.

Також, розглянуті питання підготовки сільськогосподарських підприємств до відзначення свого професійного свята – Дня працівників сільського господарства.